Tegnap arra bíztattalak, hogy álmodozz bátran és bár ma is azt teszem, egy dolgot jó, ha megértesz! Az álmodozás, a tiszta energiával, odafordulással való vágyakozás ugyan olyan lételemünk, mint például az evés. Azt azonban meg kell tanulnod, hogy hogyan lépj ki az álomvilágodból úgy, hogy ne létezz a két dimenzióban (ami egy, de most ezzel nem is fárasztalak, majd egyszer) ellentétes energiával. Tehát ha álmodozva királynőnek érzed magad a hétköznapokban pedig rút kiskacsának, nem változik körülötted semmi, mert egyszerűen nincs meg az egyensúly. A vágyaiddal teremtesz, létrehozod a holnap jelenét és persze gyógyítasz is. De csak akkor, ha az álmodozást a napi létezésed alatt nem utasítod el és nem írod felül olyan gondolatokkal és meggyőződésekkel, amelyek felülírják és megcáfolják, amire tulajdonképpen vágysz. Magyarul, tedd meg kérlek, hogy azokért a dolgokért, amelyekért a szíved megdobban, teszel is a valóságban. Hiszen tudod, az igazi varázslás/teremtés az érzelem, gondolat, szó és tett, szóval, ha tényleg akarsz valamit, akkor az akaráson túl tegyél is érte! Mindegy mit, mert maximum nem jön össze. Elsőre. De lehet, hogy másodszorra vagy harmadszorra sem, nem baj. Nem akarlak közhelyekkel bombázni, de azokat az embereket, akik valamit elértek, egy fontos dolog választ el azoktól, akik nem: ha nem sikerült valami, addig próbálták, amíg végül sikerült. Ennyi. Ma még mindig támogat a Skorpió Mars, fel-feltör az energia, fordítsuk magunkra!
A mai napban benne van, hogy becsaphatnak bennünket, ez főleg munkával kapcsolatban esélyes. Nyitott szemmel járjunk, és ne dugjuk a fejünket a hurokba! A hárításhoz elég lehet csak annyi, hogy nem csatlakozunk olyanok társaságához, akikben eddig sem bíztunk.
kép: galleryhip.com

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: