MILESZMA|asztronapló

jan. 25 hétfőre

A hét első napján a Nagy Visszaszólások Mestere cím a miénk lehet, ha felvesszük a körülöttünk munkálkodó energiák sodrását. Gyönyörűen le tudjuk pattintani a piszkálódókat, humorral, kikezdhetetlenül. És bizony, lesz is rá lehetőségünk, hogy elkapjuk a labdákat és lecsapjuk egy-egy szituációban, ami a jó hír viszont, hogy most lepereg rólunk a genyózás. Ezzel pedig két legyet ütünk egy csapásra! Az egyik kicsit önös dolog, de ezekből a helyzetekből tanulunk. Látjuk ugyanis kívülről magunkat (ha látjuk, de remélem, nem hiába olvasol – és azt tudjuk, hogy nem véletlenül, mert erre van szükséged…), tapasztalhatjuk, hogy megoldjuk a szivatós szituációkat is. Nem semmisülünk meg egy hülyétől, aki azért b@szakodik, mert csak. Megoldjuk. Ezzel pedig miénk az a tudás, hogy nem kell félni az ilyen helyzetektől sem. Ha pedig ez megvan, újabb félelmet engedtünk el, újabb lépéssel kerültünk közelebb az igazi önmagunkhoz. A másik, ami a javunkat szolgálja, hogy a környezetünk is úgy kezel majd ezek után a kicsi győzelmek után, ahogy elvárjuk. Tisztelettel és akinek kell, nagyobb távolsággal. Tudod, akinek mennie kell, az had menjen. Ha nem érzed, hogy valaki felemel, tegyél egy próbát te! Emeld magadhoz! Ha nem megy, engedd el! És soha ne nézz vissza! De tényleg! A boldogság egyik legfontosabb része, hogy ne visszafele néz! Egyszerű, ha az úton hátrafelé fordulva mész, biztosan megbotlasz. Szóval érted….

A Hold az Oroszlánban trigont alkot az Uránusszal és a Szaturnusszal. Elég, ha annyit tudsz, hogy figyelj befelé! Ha még nem találtad meg a hivatásod (nem, nem a munkád, hanem azt, amit akkor is csinálnál, ha nem adnának érte pénzt, és ha csak rágondolsz, megszűnik az idő), most ami beugrik, bármilyen furcsának is tűnik, ideális lesz. Hajrá!

kép: /www.citatum.hu

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!